SERWIS

Technical Service – Printing Systems

usługa atramentu kałamarnicy

Słuchamy i dostarczamy rozwiązania

Squid Ink zawiera wszystkie popularne atramenty do kodów kreskowych i płyny do makijażu. Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 48 godzin. A 99% zamówień płynnych to przesyłki „tego samego dnia”. Możemy również stworzyć program magazynowania „na czas”, w którym 100% płynów zostanie wysłanych w dniu zamówienia.

Nasze relacje z klientami koncentrują się na potrzebach zakładu i dostarczają rozwiązania ich problemów, zamiast dyktować zasady i procedury. Zwracamy szczególną uwagę na Twoje potrzeby i współpracujemy z Tobą, aby spełnić Twoje wymagania.

Autoryzowani dystrybutorzy atramentu Squid

Autoryzowani sprzedawcy atramentu Squid Ink mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze urządzeń do kodów kreskowych i są przeszkoleni, aby znaleźć rozwiązania problemów z kodowaniem i znakowaniem. Aby uzyskać informacje o dystrybucji w Twojej okolicy, zadzwoń pod numer +48 514 128 375 

Obsługa klienta

Zadzwoń pod numer +48 514 128 375   z zapytaniami dotyczącymi cen i numerów części, aby złożyć zamówienie lub sprawdzić status istniejącego zamówienia.

Serwis techniczny – Tusze i płyny

Zadzwoń do techników Squid Ink Lab pod numer
+48 514 128 375   aby omówić problemy z istniejącą partią atramentu lub inne specjalne potrzeby związane z nowym kodem kreskowym lub aplikacją do znakowania produktów.

Serwis techniczny – systemy drukowania

Zadzwoń pod numer  +48 514 128 375  z pytaniami dotyczącymi instalacji i programowania, problemami z jakością druku, problemami mechanicznymi lub pytaniami serwisowymi. Nasi technicy serwisowi mogą również podać numery autoryzacji zwrotu, jeśli konieczne jest zwrócenie systemu w celu naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej.

Ponadto Squid Ink oferuje szereg programów serwisowych i instalacyjnych dla Squid Ink oraz konkurencyjnych urządzeń do drukowania kodów kreskowych.

Możesz również skontaktować się z nami pod adresem
biuro@drukserwis24.com.pl